Siber Güvenlik

Türkiye’nin En Büyük Telegram Grubu Humorhat

Humorhat Mizah Grubu

Son yıllarda, telegramın gündemimize gelmesiyle birlikte birçok kanal ve grup meydana geldi. Özellikle diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında, Türkiye’de Telegram uygulaması oldukça ilgi gördü ve geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından benimsendi. Bu da bize, ‘Telegramın en büyük ve en iyi grubu hangisi?’ sorusunu getiriyor. Şimdi, bu yazımızda bu sorunun yanıtını arayacağız ve Humorhat grubunu inceleyeceğiz.

Humorhat Grubu’nun Kurucusu Kim?

erayb
Humorhat grubu, 2022 yılında başlayan bir serüvenin sonucunda hayatımıza girdi. Bu grubun kurucusu, Eray B adında bir bilişimci. İlk başta tamamen eğlence ve mizah amaçlı kurulan bu grup, zamanla büyümeye devam etti ve Türkiye’nin en tanınmış gruplarından biri haline geldi. Grubun içeriğinde birçok siyah şapkalı hacker olduğu biliniyor.

Humorhat, Sadece Telegram Grubuyla Sınırlı Değil

Bu grup, gün geçtikçe gelişiyor ve farklı platformlarda da varlık gösteriyor. Ancak ilginç bir gerçek var: Telegram kanalları ortaya çıkmadan önce humorhat.com adlı bir web sitesi açılmıştı. Yani, bu markanın sahipleri, isimlerini önceden tescillemişlerdi.

Humorhat Telegram Grubuna Nasıl Katılabilirsiniz?

En büyük Telegram grubundan bahsediyoruz ve katılmak istiyorsanız, yazının sonundaki bağlantıları bulabilirsiniz.

Humorhat Grubunda Suçlu İçerik Var mı?


Evet, burada iyi niyetli ve kaliteli insanlar olduğu gibi dolandırıcılar, siyah şapkalı hackerlar ve düşük IQ seviyesine sahip kişiler de bulunmaktadır. Bu, ne yazık ki günümüz Türkiye’sinin bir yansıması gibi görünüyor. Zekası yüksek insanlar olduğu gibi, düşük IQ seviyesine sahip insanlar da var.

Eray B Suçlu mu?


Hayır, Eray B’nin suçlu olduğuna dair bir kanıt yok. Kendisi sadece bir mizahçı gibi görünüyor ve hayata umursamaz bir şekilde bakıyor. Muhtemelen birkaç yıl sonra intihar edecek bir 21. yüzyıl genci.

Humorhat Grubu Katılma Bağlantıları


Yukarıda belirttiğimiz gibi, burada katılma bağlantıları mevcut. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.
Telegram Sohbet Grubu: https://t.me/humorhatsohbet

Telegram Kanalı: https://t.me/humorhat

Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/humorhat/

Web Sitesi: humorhat.com

İletişim Mail: info@humorhat.com

Atahan

SEO Master & Python Development - CEO Of Analist.org

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu