Sosyal Medya

Türkiye’nin En Büyük Telegram Grubu Humorhat

Humorhat Mizah Grubu

Son yıllarda telegramın hayatımıza girmesiyle birlikte yüz binlerce kanal ve gruplar oluşturuldu. Özellikle diğer uygulamalara kıyaslamak gerekirse Telegram uygulaması Türkiye’de oldukça beğenildi ve yaygın kullanılıyor. Bu da kendisiyle birlikte “Telegramın en iyi en büyük grubu hangisi” sorusunu getiriyor. İşte bu makalemizde bunun cevabı olan humorhat grubundan bahsedeceğiz.

Humorhat Kurucusu Kimdir?

erayb
erayb

Humorhat 2022 yıllarının başlarında Eray B isimli bilişimci tarafından kurulmuştur. Başlangıçta tamamen mizah ve geyik maksatlı kurmuş olduğu bu grup gün geçtikçe büyümeye devam etti ve Türkiye’nin en bilindik gruplarından biri olmayı başardı. İçerisinde onlarca siyah şapkalı hackeri da barındırdığı bilinmektedir.

Humorhat Sadece Bir Telegram Grubundan İbaret Değil

Bu grup gün geçtikçe gelişip farklı platformlara da açılmaktadır fakat bir konu var ki o da şudur; telegram kanalları açılmadan önce açılmış web sitelerinde güncel internetle alakalı ironik yazıları okuyabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız. humorhat.com sitesi telegram grubundan önce açıldı. Yani bu markanın resmi sahipleri olduğunu tescillemiş olduklarını anlamış olduk.

Humorhat Telegram Grubuna Nasıl Katılabilirim?

En büyük telegram grubundan bahsedeceğiz ve nasıl katılabileceğinizden bahsetmeyeceğiz mi sandınız? Instagram hesapları, web site adresleri, telegram kanalı ve grubunu yazının son kısmına ekleyeceğiz. Dilerseniz direkt en aşağı inerek gruba katılma işleminde bulunabilirsiniz.

Humorhat içerisinde suçlu kişiler bulunuyor mu?

Evet eğer tehlikeyi seven ve hayatı oldukça monotan geçen biriyseniz yani “illa bir halt yiyip hapse düşeyim” diyorsanız, tam sizlik bir mekan olduğundan bahsetmek isteriz. Çünkü grup içerisinde her ne kadar iyi ve kaliteli insanlar olsa da her zamanki gibi dolandırıcı, siyah şapkalı hackerlar ve iq seviyesi düşük insanlar bulunmaktadır. Bildiğiniz günümüz Türkiyesi gibi işte. %44.8 oranında insanda zeka ışığı olsa da %49.5 oranıyla da iq seviyesi düşük insanlar bulunmaktadır.

Eray B Suçlu mu?

Hayır kendisi sütten çıkmış ak kaşıktır veya coca cola’dan çıkan böcek kadar pis bilemiyoruz ama gördüğümüz kadarıyla kendi halinde takılan mizahist ve hayatı pek umursamayan, muhtemelen 3-4 yıl sonra intihar edecek 21.yy gencidir.

Humorhat Grubuna Katılma Bağlantıları

Yukarıda da dediğimiz gibi yazının en sonunda bu bağlantıları sizlerle paylaşacaktık. Buraya kadar okuyan tüm saygıdeğer okurlarımıza teşekkür ediyoruz.

Telegram Sohbet Grubu: https://t.me/humorhatsohbet

Telegram Kanalı: https://t.me/humorhat

Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/humorhat/

Web Site: humorhat.com

İletişim Mail: info@humorhat.com

M.Atahan

SEO Master & Python Development - CEO Of Analist.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu