Siber Güvenlik

Yeraltının En Büyük Hackeri Kimdir?

Türkiye'nin En Büyük Hackeri Kimdir? Mectruy Kimdir?

Hack konusunda büyük devrimler yaşamış bir ülke olan türkiye birlikte insanlarda bazı sorular uyandırıyor. Hadi gelin sorulara geçelim.

Yeraltının En Büyük Hackeri Kimdir?

Özellikle Türkiye gibi son yıllarda hack konusunda sükse yapan ülkelerin en çok sorduğu sorulardan biridir bu.. Yeraltının en büyük hackeri 2006 yılından bu zamana kadar aktifliğini koruyan Mectruy kod adlı hackerdir. 2006 Yılında imhatimi isimli hack platformunu kurarak serüvenin başlayan Mectruy’nin hikayesine göz atalım.

Mectruy Kimdir?

İmhatimi ve SpyHackerz gibi bilindik hack gruplarına kuruculuk ve önderlik eden Mectruy’un 2006’dan bu yana aktif olarak hack ile ilgilendiği bilinmektedir. Bu zaman zarfı içerisinde on binlerce hatta belkide yüz binlerce websitesi hacklediği bilinmektedir.

Türkiye’deki En Büyük Hacker Kimdir?

Belki şu an başarılı dediğimiz birçok hacker spyhackerz veya imhatimi gruplarından çıkmaktadır. Bu durumda da Türkiye’nin en büyük hacker ünvanına layık olan kişi Mectruy olduğunu belirtmek isteriz. Sizler de bu konuda meraklıysanız, google’a spyhackerz yazarak bu serüvene dahil olabilirsiniz.

Türkiye’nin En Büyük Hacker Grupları

Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli 3 hack grubu şüphesiz aşağıdaki gibidir.

  • SpyHackerz
  • İmhatimi
  • TurkHackTeam

Güncel İçerikler için blogumuzu takip etmeyi unutmayın.

Atahan

SEO Master & Python Development - CEO Of Analist.org
Başa dön tuşu